LG-
Pralko-suszarka WashTower LG WT1210BBF 12/10kg AI DirectDrive z pompą ciepła TurboWash pralka suszarka czarna
11 520,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Moc
| Klasa emisji hałasu | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wirowania (suszenia) | A |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (suszenie) | C |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1510803 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 660 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Wydajność
| Czas cyklu prania | 240 min |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | Tak |
| Zużycie wody pranie | 57 l |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Okienko | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Ergonomia
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Wskaźnik programu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].