GJE
Pralko-suszarka GORENJE WD2PA964ADT/PL
2 998,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed przelaniem się wody | Tak |
| Możliwość dołożenia prania | Tak |
| Opóźniony start | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie smartfonem | Tak |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
Konstrukcja
| Kąt otwarcia drzwi | 140° |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Kondensacyjna |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ produktu | Pralko-suszarka |
| Typ kontroli | Pokrętło, Przyciski, Sterowanie smartfonem |
| Okienko | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość z elementami wystającymi | 590 |
| Waga produktu | 65 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc znamionowa | 1750 W |
Wydajność
| Programy prania | ExtraHygiene |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 9 kg |
| Programy prania | Odświeżanie parowe |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Codzienny |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy suszenia | Bawełna suche |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 34 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 307 kWh |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 89 l |
| Programy suszenia | Syntetyki suche |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | D |
| Programy prania | Dziecięcy |
| Programy prania | Bawełna |
| Pranie wstępne | Tak |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Płukanie i wirowanie |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Pojemność bębna | 66 l |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 6 kg |
| Auto program suszenia | Tak |
| Programy prania | Intensywny |
| Programy prania | Szybki 15 min |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 479 min |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie) | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Ilość programów | 15 |
| Czas cyklu prania | 228 min |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Zużycie wody pranie | 40 l |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2225330 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].