CUD
Router CUDY WR1200E
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Cechy
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Taktowanie procesora | 580 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Procesor wbudowany | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 27,5 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Konstrukcja
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Ochrona
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
Protokoły
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
Antena
| Ilość anten | 2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4,93 dBi |
| Typ anteny | 2x2 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Połączenie WAN
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Nie |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Cechy zarządzania
| Przycisk WPS | Tak |
| MIMO | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].