ZTE
Router ZTE Z1200
135,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Konstrukcja
| Przeznaczenie | Stół |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Cechy zarządzania
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Cechy
| 2,4 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| 5 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| 6 GHz | Nie |
Antena
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 3 dBi |
| Ilość anten | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 190 g |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
Wydajność
| Taktowanie procesora | 1000 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
Moc
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].