LAE
Szafa rack Lanberg FF01-6622-12B (22U; 19''; 1160 mm / 600mm / 600 mm; stojąca; Szklane; 800 kg; kolor czarny)
1 607,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pojemność stelaża | 22U |
| Model | Szafa stojąca |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Materiał frontów | Przednie - Szyba hartowana, Tylnie - Stalowe |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria do mocowania, zamek drzwi przednich i tylnych, dwa zamki paneli bocznych, 20 śrub M6 |
| Wysokość produktu | 1159 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 57,5 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
Zawartość opakowania
| Dodatkowe informacje | Produkt znajduje się w trzech paczkach |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].