THL
TECHLY STOLIK PODSTAWKA POD MONITOR Z REGULACJĄ WY
94,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Koła transportowe | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 94038900 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 1,43 kg |
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Powierzchnia robocza | 435 - 330 |
| Szerokość produktu | 435 mm |
Szczegóły techniczne
| Typ mocowania | Biurko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].