TRC
TRACER LAMINATOR TRL-5 WH
104,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 265 W |
| Prąd | 1,15 A |
Cechy
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,6 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Czas przed nagrzewaniem | 3 min |
| Model | Laminator na gorąco |
| Prędkość laminowania | 270 mm/min |
| Maksymalna szerokość laminowania | 22 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Minimalna grubość filmu | 125 µm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].