TAU
Uniwersalny ekpres kapsułkowy Taurus Mokabari 4w1
374,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 20 bar |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulowana wysokość kubka | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Moc
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].