EIN
Wyrzynarka 18V TP-JS 18/135 LI BL-SOLO 4321260 EINHELL
550,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Wydajność
| Głębokość cięcia w stali | 1 cm |
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
| Skok jałowy (maks.) | 3500 spm |
Cechy
| Miękki start | Tak |
| Beznarzędziowa wymiana ostrza | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Górny uchwyt |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do materiałów | Plastik, Stal, Drewno |
| Wbudowane światło | Tak |
| Regulacja fazy | Tak |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Działanie orbitalne | Nie |
| Ustawienia fazowania | 45° |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Beznarzędziowa regulacja ukosowania | Tak |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,19 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].