YAL
Yale Inteligentny wideodomofon
531,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 8517699000 |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 220 g |
Cechy
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rodzaj połączenia | Bezprzewodowy |
| Liczba dźwięków | 6 |
| Regulacja głośności | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 159 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 590 g |
Konstrukcja
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].